büyüler

Aşk büyüsü

Aşk Büyüsü Nedir?

İnsanlar için sevdikleri kişilerin de kendilerini sevmeleri ve onlara istedikleri gibi karşılık vermeleri en önemli konulardan biridir. Herkes sevdiği kişi ile mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamak ister ancak bu her zaman mümkün olmayabilir.

Kimi zaman farklı sebeplerden dolayı sevdikleri insanları kendilerine aşık edemeyen kişilerin ne kadar ciddi çılgınlıklar yaptıkları bilinen bir gerçektir. Ancak bu gibi durumlar da manevi enerjilerin etkilerinden yardım almak isteyen kişiler de kısa zaman içinde sonuç alacaklarını bilirler. Bu sebeple bu tarz işlemler yapan kişiler de her zaman insanların ilgilerini çekmişlerdir.

Aşk büyüsü nedir, bu işlemler nasıl yapılır veya ne amaçla kullanılır gibi soruların yanıtlarını doğru kaynaklardan elde eden kişiler her zaman doğru adımlar atabilirler. Bu işlemler de amaç insanların düşüncelerine direk olarak etki edip o kişilerin kendilerini seven kişilere karşı olan ilgilerinin artmasını sağlamaktır.

Bunu yapabilmek için medyumların çok basit teknikler kullanmaları yeterli olabilir. Kimi zaman kişilerin resim ve nesnelerine okudukları tılsımlı sözler ile insanların düşüncelerine etki edebilen medyumlar kimi zaman ise bu işlemleri yaparken insanların üzerlerine ruhani varlıkları musallat ederler.

Ancak bu tarz teknikleri kullanak için çok deneyimli bir medyum olmak ve aynı zamanda çelik gibi sinirlere sahip olmak gerekir. Birçok medyum aşk büyüsü konusunda insanlara yardımcı olabilir. Bu işlemleri yaptırmak isteyen kişiler en kısa zaman içinde sonuç almak isterler.

Çünkü bu işlemler de amaç mutlu olmak ve sevilen kişilerin gözlerinde en kıymetli kişi olabilmektir. Eğer işlemi yaptıran kişiler olumlu sonuç alacaklarına inanır ve bunun için ellerinden geleni yaparlarsa o zaman çok kısa zaman içinde sonuç alabilmeleri mümkün olabilir.

Aşk Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Aşk büyüsü gibi işlemler insanların düşüncelerini kolay bir şekilde kontrol altına alarak istenen şekilde hareket etmelerini sağlamak amacı ile yapılır. Deneyimli medyumlar için bu işlemleri yapmak sanıldığı kadar zor değildir.

Özellikle hızlı ve keskin sonuçlar vermeleri ile bilinen bu işlemler sayesinde bugüne kadar birçok kişinin istediği sonucu almış olmaları da günümüzde birçok kişinin sürekli olarak bu işlemler için medyumların kapılarını çalmalarına neden olur. Aşk her zaman için insanların hayatları boyunca yaşayabilecekleri en önemli ve en güçlü duygudur.

Çok eski zamanlardan bu yana bu duygunun peşinden koşan insanlar kimi zaman inanılmaz çılgınlıklar dahi yapmışlardır. Çünkü aşk insanın gözünü kör eder ve bir süre sonra aklının başından gitmesine neden olabilir. Bu sebeple insanlar sevdikleri kişilerin de her zaman kendilerini sevmelerini isterler.

Bunu sağlamak için verilen fiziki emekler istenen sonucu vermediği takdirde manevi enerjiler hakkında bilgileri olan kişiler hemen deneyimli medyumların kapılarını çalarlar. Çünkü bu kişiler yaptıkları özel aşk büyüleri ile insanların düşüncelerine etki edip onları seven kişilere deli gibi aşık olabilmelerini sağlamaya çalışırlar.

Genellikle aynı gün içinde verdiği sonuçlar ile bilinen bu işlemleri deneyen kişiler kendilerini yormadan ve hiçbir şekilde fiziki emek vermeden sevdikleri kişileri kendilerine bağlayabilirler. Tabi burada önemli olan medyumların sahip oldukları deneyimler ve yetenektir.

Aşk büyüsü hangi amaçla yapılır veya bu işlemler ne kadar zaman içinde sonuç verir gibi soruların yanıtlarını arayan kişiler mutlaka işinin ehli olan medyumlar iletişime geçmelidirler. Bu sayede işlemlerden çok daha kısa zaman içinde sonuç alınabilir ve tüm risklerin önüne geçilebilir.

Aşk Büyüsü Kaç Günde Sonuç Verir?

Aşk büyüsü yaptıran kişiler doğal olarak en kısa zaman içine sonuç almak isterler. Bunu sağlamak için ise öncelikle en güvenilir ve gerçek medyumlar ile çalışmaları gerektiğini bilirler. Çünkü bu işlemleri yapabilmek için çalışılacak olan medyumlar hakkında çok titiz olmak gerekir. Bu işlemlerin kesin olarak ne kadar zaman içinde sonuç vereceğini bilmek kesinlikle mümkün değildir.

Eğer bir medyum insanlara bu işlemlerin ne zaman sonuç vereceği hakkında kesin bilgiler vermekte inat ediyorlarsa kesinlikle o kişilerden uzak durmak gerekir. Çünkü bu davranış kesinlikle gerçek ve güvenilir bir medyumun yapacağı bir davranış değildir.

Eğer medyumlar bu işlemleri doğru teknikler kullanarak yaparlarsa o zaman en fazla bir haftaya kalmadan istenen sonucu alabilirler. Bugüne kadar yapılan işlemlere bakıldığı zaman gerçekten de etki süresinin aynı gün hatta aynı hafta olduğu görülebilir.

Aşk büyülerinden sonra insanların düşünceleri ve davranışları net bir şekilde değişir. Özellikle daha önce varlıklarından dahi haberleri olmayan kişilere bir anda deli gibi aşık olan insanlar buna neden olan şeyin aslında bir büyü etkisi olduğunu kesinlikle anlayamazlar. Bunu anlamak için yapılacak tek bir şey vardır. O da bakım çalışması yapmaktır.

Deneyimli medyumların yapabildikleri bu işlemler ile insanların üzerinde yer alan manevi enerjiler hemen anlaşılır ve gerek olduğu takdirde o kişileri o enerjilerden kurtarabilmek için kendilerine yardımcı olunabilir.

Aşk büyüsü gibi hem riski olmayan hem de çok kısa zaman içinde insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmelerini sağlayabilen işlemler genellikle medyumların da tereddüt etmeden yaptıkları işlemlerdir. Bu sebeple birçok medyum bu işlemleri yaparken ellerinden gelen özeni gösterir ve ortaya çıkması muhtemel tüm riskleri yok edebilmek için en basit teknikler ile hareket ederler.

Aşk Büyüsü Bozma

Büyü bozma işlemleri medyumların en çok zorlandıkları ve genellikle kısa zaman içinde sonuç alamadıkları işlemlerden biridir. Özelilkle üzerlerin de çok ciddi büyü etkileri olduğundan şüphe eden kişiler bu konudan emin olabilmek için mutlaka deneyimli medyumlardan büyü bozma işlemleri hakkında yardım almalıdırlar. Bu işlemler de medyumlar genellikle insanlar ile aynı ortamda olmak isterler. Hatta mümkünse o kişilere direk olarak fiziki anlamda temas etmekte isteyebilirler. Eğer bu sağlanabilirse çok daha kısa zaman içinde istenen sonuçlar alınabilir.

Ancak insanlar ile aynı ortamda olma şansları olmayan medyumlar bakım çalışmalarını o kişilerin resimleri veya eşyalarını kullanarak da yapabilirler. Eğer bu işlemlerde sonra insanların üzerinde bir büyü etkisi olduğu anlaşılırsa o zaman en hızlı şekilde büyü bozma çalışması yapılmalıdır. Bu çalışmalar da çok özel etkileri olan tılsımlı sözlerin düzenli bir şekilde okunması ve etkilerin tamamen yok olması sağlanmalıdır.

Ancak bu sanıldığı kadar kolay değildir. Bu sebeple işlemleri yapacak medyumların kesinlikle dayanıklı sinirlere ve aynı zamanda güçlü bir maneviyata sahip olmaları gerekir. Bu sebeple aşk büyüsü bozma işlemlerinde de kesinlikle gerçek ve güvenilir medyumların seçilmesi gerekir. Birçok medyum büyü bozma çalışmaları hakkında talepler aldıkları zaman bu işlemleri tam olarak yapamadıkları için insanları geri çevirmek zorunda kalabilirler.

Kendilerinin haberi olmadan yapılan aşk büyülerinin etkilerinden kurtulabilmek için ellerinden geleni yapan ve bunu ancak gerçek büyü bozma çalışmaları ile yapabileceklerini bilen insanlar medyum seçimlerinde de çok dikkatli olurlar.

Eğer bu işlemler de bilinçsiz bir şekilde hareket edilirse veya işlemler hatalı yapılırsa o zaman büyü etkileri kontrolden çıkarak ilerleyen zamanlar da çok ciddi sorunlara da neden olabilir. Bu sebeple büyü bozma konusunda her zaman dikkatli olmak ve bu işin ehli olan kişiler ile çalışmak gerekir.

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. Seren dedi ki:

  zeki hocam aşk büyüsünde uzmandır arkadaşlar yıllardır görüştüğüm erkek arkadaşım benden soğumaya başladığını söyleyerek ayrıldı bir kaç hocadan yardım almaya çalıştım fakat dolandırıldım ama zeki hocam çalışmaya başladıktan gün sonra bana kızı tekrardan aşık ederek kendisinin ne kadar başarılı bir hoca olduğu ispatlamış oldu bana göre zeki hoca alanında en iyi hocadır.

 2. sümeyra dedi ki:

  zeki hocama bende aşk büyüsü yaptırdım ve çok iyi sonuçlar aldım imkansız olarak gördüğüm ilişkimde şu sıralar gayet güzel bir şekilde ilerliyoruz tabi ki zeki hocamın emeği çok büyük keşke daha önce bende zeki hocamla çalışsaydım hem dolandırıldım hem de sürekli tehdit ediliyordum zeki hocamda asla bu tür sıkıntılar yaşamadım kendisi çok iyi bir insan çok teşekkür ediyorum zeki hocama

 3. Ali dedi ki:

  gerçek bir medyum bulmak çok zor olmuş zeki hocama denk gelene kadar bende mağdurlar arasına girdim aylarca medyum araştırdım o kadar işlem yaptırdım ama hiç bir şekilde sonuç alamdım zeki hocanın çalışmalarını daha öncelerde de duymuştum keşke ilk zeki hocamla çalışsaydım ama yine de sağlık olsun zeki hocam bana istediğim her şeyi verdi güvenilir bir medyum arıyorsanız bu yorumu dikkate almalısınız çünkü zeki hocam işinde çok başarılı olduğunu defalarca kanıtlamış oldu artık içim rahat bir şekilde çalışıyorum ve öneriyorum zeki hocamı

 4. Almira dedi ki:

  eşimle her ne kadar severek evlensekte 5.yılımızda ayrılma kararı aldık artık eşim bana karşı hiç bir şey hissetmediğini söylüyordu beni sevmediğini söylüyordu bende durumu olgunlukla karşılayarak boşanmamızı onayladım fakat eşimi halen çok seviyordum tekrar eşimi kazanmak için elimden ne gelirse yapmaya karar verdim zeki hocam hakkında her yerde çok güzel yorumlar okuduktan sonra aşk büyüsü yaptırmaya karar verdim iyi ki zeki hocamı seçmişim yaptığı aşk büyüsü 7 gün içerisinde etkisini gösterdi bu kadar kısa sürede olacağını tahmin etmiyordum açıkçası ama eşimde bana olan değişimi görünce ve boşanma davasını iptal edince çok şaşırdım ben ilk zeki hocamla çalıştığım için çok şanslıyım boşanacağımın kesinleştiği bir durumdan beni kurtarması beni tekrardan hayat bağladı zeki hocam aşk büyüsünde uzman bir medyumdur her kese önerebilirim

 5. aşk büyüsü kesin sonuç dedi ki:

  gerçek aşk büyüsü yapan bir medyum arıyorsanız size medyum zeki hocamı tavsiye ediyorum 2 yıldır sevdiğim kişinin bana bağlanması için yapmadığım şeyler kalmadı gitmediğim medyumlar da kalmadı zeki hocamı tavsiyeler üzerine aradım sıkınıtımı anlattım bana 21 günlük aşk büyüsü yaparak çok kolay bir şekilde işim hal oldu sizde benim gibi keşkelerle yaşamak istemiyorsanız medyum zeki hocamı arayabilirsiniz

 6. gerçek medyum zeki hoca dedi ki:

  bende aşk büyüsü yaptırmak için bir çok kişi ile çalışmalarda bulundum ama zeki hocam gibisini daha önce ne gördüm nede duydum çalışmadan 7 gün sonra sonuç almaya başladım sanki bir sihirli değnek değmiş gibi hayatıma emeklerinden dolayı zeki hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

 7. zeki hocam bir harika dedi ki:

  arkadaşlar aşk büyüsü yaptırmak için 10 15 tane medyumla görüştüm istedikleri fiyatlar çok fazla saçmalıyorlar kimisi 2 bin diyor kimisi 4 bin diyor kimse 2 bin liradan aşşağıda düşmüyor ödemede kolaylıkta sağlamıyorlar bende zaten o kadar para olsa gider kıza harcarım kızın gözüne girmeye çalışırım yorumlarda zeki hoca hocam hakkında olumlu şeyler duymuştum ve zeki hocamla çalışmaya başladım maddiyat konusunda zeki hocam elinden geleni yapıyor ben hiç üzmedi o konuda her şeyin para olmadığını ben zeki hocamda gördüm hem maliyeti uygun hem de çok güzel sonuçlar verdi benim durumumda olan arkadaşlar zeki hocamdan yardım alabilirler

 8. Bir tek zeki hoca dedi ki:

  bende zeki hocamdan maliyet konusunda çok memnunum o kadar emek veriyor ve elinden geldiğince herkesi mutlu etmeye çalışıyor sonuçlarda veriyor gerçekten zeki hocanın yerinde başka bir insan olsa milyarlar ister zeki hocama emeklerinden dolayı bende çok teşekkür ediyorum bana sağladığı ödeme kolaylığı beni gerçekten çok rahatlatmıştı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu