medyum ara

İstanbul Medyum Zeki

İstanbul gibi kalabalık bir şehirde kısa zaman içinde birçok medyum bulunabilir. Özellikle çok eski zamanlardan bu yana birçok önemli medyuma ev sahipliği yapmış olan bu şehir de isteyen kişiler birçok medyuma kolayca ulaşabilirler. İstanbul medyumları bugüne kadar birçok kişinin yardımına koştukları gibi aynı zamanda bu mesleğin tüm inceliklerine de hakim olmaları sebebi ile sürekli olarak ilgi çeken kişiler olmuşlardır. Şehrin en tanınmış ve en çok önerilen medyumlarından biri olan medyum zeki ile tanıştığınız zaman insanların neden sürekli olarak bu şehre geldiklerini hemen anlayabilirsiniz.

Bu melsek hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri eksiksiz olarak size verecek olan ve aynı zamanda tüm işlemleri sizin için sorunsuz bir şekilde yapacak bu başarılı medyum size mutlaka başka kişiler tarafından önerilecektir. En kısa zaman içinde kendisine ulaşarak kolayca yardım alabileceğiniz ve başka kişilere de önerebileceğiniz medyum zeki risk almak istemeyen kişiler için en doğru seçimlerden biridir. Bu sebeple siz de her istediğiniz de kendisi ile çalışarak amacınıza ulaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Yunus dedi ki:

    3 yıllık evliliğim 1 senedir eşimin ailesi yüzünden bitti eşimin ailesi tam bir paracı daha önce işlerim çok iyidi kancım oldukça iyidi işlerim biraz kötüleşince kavgaları fesatlıkları bitmedi en sonunda eşimide doldurarak muskalarla benden aldılar hayatım tam bozulmaya başladı bu konuda zeki hocadan yardım aldım gerçekten çok iyi çalışmalar yaptı zeki hoca bana eşimi tekrar aldım bu sefer ailesini evime bile sokmuyorum hepsini heryerden engelledim hiç bir şekilde muhattap olmuyorum eşimede yasakladım şimdi kafam rahat işlerimde zeki hocam sayesinde düzelmeye başladı allah zeki hocamdan razı olsun .

  2. Melike dedi ki:

    eşimle 4 yıldır ayrıyız kapısını çalmadığım hoca kalmadı kimse bana yardımcı olmadı olamadı gittiğim bütün hocalar beceriksiz çıktı iki dua iki ayet ezberleyen kendini medyum zannediyor insanların duygularıyla oynuyorlar şerefsizler neyse zeki hocama döneyim zeki hocama tam 3 ay önce buldum aradım görüştüm bakımımı yaptırdım zeki hocamın söyledikleri mantıklı gelince çalışmaya başladık tam hatırlamıyorum ama çalışmanın 12. veya 13. günü eşim beni aramaya başlamıştı tekrar görüşmelere başladık eşimle ve aramızdaki bütün sorunları zeki hocam sayesinde çözdük eşimle artık aramızda hiç sorun kalmadı şuan çok mutluysam zeki hocama borçluyum.

  3. Cemile - Özbekistan dedi ki:

    Merhaba ben Özbekistan’lıyım ismim Cemile yaklaşık 8 yıldır iş için Türkiye’ye geldim burada bir adama aşık oldum ilişkimiz çok güzeldi ve imam nikahıyla evlendik eşimin benden önce bir evliliği daha var bir türlü boşanamamıştı biz evlendikten 6 ay sonra bende çok değişik hastalıklar çıkmaya başladı eşim beni artı istememeye başladı hamile kaldım düşük yaptım ağrılarım sızılarım hiç bitmiyor her geçen gün artmaya başlıyor üzerimde sürekli bir ağırlık var eşimde ilk karısına tamamen döndü artık ne arıyor ne soruyor tamamen ilk eşine bağlı durumda bir an olsun ayrılmıyor çirkin karısının yanından . İnternette zeki hocamı buldum hayatımda yaşananları anlattım düşük yaptığıma kadar zeki hocamda bana baktı zeki hocama anlatmadığım bazı şeyleri zeki hocam bana anlatınca zeki hocanın gerçek bir medyum olduğunu anladım eşimin ilk karısının beni yok etmesi için büyü yaptırdığını öğrendim zeki hocamdan düşük yapmamdaki sebepte bana yapılan büyüden keşke zeki hocamı daha erken bulabilseydim en azından çocuğumu kaybetmedim sağlık olsun zeki hocam bana yapılan büyüyü bozarak daha güçlüsünü karşı tarafa yaptı kadının halini görmeniz lazım mide bulandırıcı bir halde yatalak durumda altına yapması delirmesi hepsini gözümle gördüm gıram üzülmedim haline bana yaptıkları yenilir yutulur şeyler değildi daha doğmamış bir bebeğin ölümüne sebep oldu benim durumum bu şekilde arkadaşlar anlatacak başka birşeyim kalmadı zeki hocanın ne kadar güçü olduğunu anlamışsınızdır umarım ben zeki hocamdan başkası ile asla çalışmam sizlerede öneriyorum allaha emanet olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu