büyüler

Ayırma soğutma büyüsü nedir

Birbirlerini deli gibi seven kişilerin dahi kısa zaman içinde yaşadıkları mutlu birlikteliğe nokta koymalarına neden olabilen ayırma soğutma büyüsü çok güçlü bir işlemdir. Medyumlar bu işlemler de kullandıkları teknikler sayesinde sadece insanların düşüncelerine müdahale ederek partnerlerine karşı olan tüm bağlılık ve aşk duygularını kısa zaman içinde yok ederler.

Etkileri çok kısa zaman içinde ortaya çıkar ve genellikle kalıcıdır. Bu sebeple denemek isteyen kişilerin çok dikkatli olmaları ve her zaman iki defa düşünmeleri gerekir. Bu işlemler kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü amaçlar ile kullanılabilir.

Özellikle kişiler kendilerini mutsuz edecek bir ilişki yaşadıkları zaman bu durumu fark edemedikleri zaman o kişilerin mutlu olmalarını isteyen başka insanlar ayırma soğutma büyüsü işlemleri ile bunu sağlayabilirler.

Bu işlemlerin geçmişleri çok eskiye dayanır. Genellikle insanların resimleri veya kendilerine ait olan özel eşyaları ile yapılırlar ve istenen sonucu kolayca verirler. Bu sebeple partnerlerinden ayrılan kişiler bu durumu kesinlikle anlamayazlar ve yaşanan olayları çok doğal karşılarlar. Çoğu medyum bu işlemleri yapmak istediği zaman ayrılmaları istenen kişilerin isimlerinin de yer aldığı özel bir muska hazırlar.

Bu muskalar da sadece o kişilerin isimleri değil aynı zamanda tılsımlı sözler veya Esma’lar da yer alabilir. Daha sonra o kişilerin yaşadıkları yerlere veya yaşadıkları yere yakın yerlere saklanan bu muskalar sayesinde çok kısa zaman içinde istenen sonuçlar alınır. Harekete geçen enerjiler insanları kolay bir şekilde kontrol altına alarak onlara zarar vermeden bilinçaltılarına etki edip partnerlerine karşı olan tüm aşk ve sevgi duygularını tamamen yok eder.

Ayırma Soğutma Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Eğer bir kişi ayırma soğutma büyüsü yaptırmak ve bir ilişkiyi sona erdirmek istiyorsa o kişinin iki farklı amacı olabilir. Ya o kişinin mutlu olması için kötü giden birlikteliğini bitirmek yada o kişiyi mutsuz etmek için yolunda giden birlikteliğine son vermek. Medyumlar da bunu bilmeli ve mutlaka duruma en uygun teknikler ile hareket etmeye önem vermelidirler.

Çok eski zamanlardan bu yana yapılan bu işlemlerin sonuçları ortaya çıkmaya başladığı zaman insanların ellerine veya sevgililerine karşı olan tüm ilgileri tamamen yok olur. Bu işlemlerin etkisine girdiklerini anlamaları kesinlikle mümkün değildir. Bunu ancak deneyimli medyumların yaptıkları bakım çalışmaları ile anlayabilir ve daha sonra da gerekli tedbirleri alarak kendilerini bu işlemlerin etkilerinden kurtarabilirler.

Ayırma büyüsü hangi amaçla yapılır veya bu işlemleri kimler yapabilir gibi soruların yanıtlarını arayan kişiler doğru bigileri bulduklarından kesinlikle emin olmalıdırlar çünkü birçok kişi doğru medyumları seçmedikleri için maalesef kendilerini de etki altına almak istedikleri kişileri de çok ciddi risklerin altına atarlar.

Etkileri çok kısa zaman içinde ortaya çıkması ve aynı zamanda sonuçlarının genellikle kalıcı olması bu işlemlerin En önemli özellikleridir. Eğer medyumlar doğru teknikleri uygularlarsa o zaman istedikleri herkesi etki altına alarak eşlerinden ve sevgililerinden ayırabilirler. Ancak burada önemli olan etki altına alınacak olan kişilerin başka bir büyü işleminin etkisinde olmaması ve aynı zamanda kendilerini korumak için manevi korunma işlemlerinden yardım almamış olmalarıdır.

Bu sebeple bu tarz işlemlerinden kısa zaman içinde sonuç almak isteyen medyumlar genellikle işlemlere başlamadan önce bakım çalışmaları yaparak uygulayacakları tekniklerin sonuç vermesini engelleyecek bir durum olup olmadığını anlamak isterler.

Ayırma Soğutma Büyüsü Kaç Günde Sonuç Verir?

Ayırma soğutma büyüsünün etkisine giren kişilerin bu durumu fark etmeleri neredeyse olanaksızdır. Genellikle aynı gün veya aynı hafta içinde istenen sonuçları vermeleri ile bilinen bu işlemlerden sonra insanların eşlerine veya sevgililerine karşı olan tüm ilgilerini ve sevgilerini kısa zaman içinde kaybederler. Sonuçlar ortaya çıkmaya başladığı zaman durum yavaş yavaş ilerler ve ayrılık genellikle kalıcı olur.

Yani o kişilerin bir daha bir araya gelmeleri neredeyse olanaksızdır. En tutkulu aşıkların dahi kısa zaman içinde yaşadıkları mutlu birlikteliğe kalıcı olarak nokta koymalarını sağlayacak kadar güçlü olan bu işlemler de bugüne kadar birçok mutlu birlikteliğin bittiği bilinmektedir. Ancak bu tarz işlemler de kesin sonuç almak için mutlaka doğru teknikleri veya doğru nesnelerin kullanılması gerekir.

Tüm bunların yanında okunacak olan tılsımlı sözlerin de mutlaka doğru seçilmesi ve aynı zamanda doğru teknikler ile olunması gerekir.

Bu sayede yapılan işlemler kısa zaman içinde sonuç verecek ve insanlar sevdikleri kişilere karşı olan tüm sevgilerini kısa zaman içinde kaybedip onlardan uzaklaşmak isteyeceklerdir. Birçok medyum bu işlemler hakkında başarılı olabilirken aynı zamanda işlemleri yaptıran kişilerin ismini geçirmeden istenen amaca ulaşabilirler.

Bu sayede insanlar içleri rahat bir şekilde medyumların kapılarını çalabilirler. Bilindiği gibi yüzlerce yıldan bu yana insanların farklı amaçlar ile kullandıkları çok özel işlemler olmaları sebebi ile büyüler hakkında araştırma yapan kişiler genellikle kısa zaman içinde ve zorlanmadan aradıkları bilgileri bulabilirler.

Ayırma soğutma büyüleri de bunlardan biridir. Ancak elde edilen bu bilgilere göre hareket etmemek ve aynı zamanda tüm uyarılara rağmen yine de bilinçsiz adımlar atmak çok daha ciddi sorunlara neden olabilir. Bu sebeple bu işlemlerden kısa zaman içinde sonuç almak isteyen kişilerin kesinlikle en güvenilir medyumlar ile çalışmaları gerekir.

Ayırma Soğutma Büyüsü Bozma

Toplum içinde birçok kişi birbirlerini çok seven kişilerin aniden ayrılmalarına tanıklık etmiştir. Bu durum hem o kişileri hem de çevrelerinde ki kişileri şaşkınlık içinde bırakabilir. Bu çok normal bir tepkidir çünkü gerçekten de bu şekilde birbirine bağlı olan çiftlerin sonsuza kadar ayrılmayacakları düşünülür.

Eğer insanlar büyüler hakkında yeteri kadar bilgi ve birikime sahiplerse o zaman bu duruma neden olan şeyin aslında bir büyü işlemi olduğunu tahmin edebilirler. Medyumların çok farklı teknik ve nesneler ile yaptıkları önemli işlemler olan ayırma soğutma büyüsü işlemleri ile istenen herkesin kolay bir şekilde etki altına alınmaları sağlanabilir.

Özellikle insanlar sevdikleri kişilere ne kadar bağlı olurlarsa olsunlar bu işlemlerin gücü ile kısa zaman içinde tüm sevgi bağlarının tamamen kopması sağlanabilir. Bu sebeple durumun farkında olan kişiler genellikle kendilerini ve mutlu giden birlikteliklerini koruyabilmek için manevi korunma işlemleri olan vefk ve muska işlemlerinden yardım alabilirler. Bu toplum içinde çok yaygın olan ve birçok kişinin aldığı tedbirlerden sadece bir tanesidir.

Eğer insanlar bu işlemlerin etkisine girdiklerinden eminlerse ve aynı zamanda bakım çalışmaları ile bunu kanıtlamışlar sa o zaman kesinlikle zaman kaybetmeden deneyimli bir medyumdan büyü bozma işlemleri hakkında yardım almalıdırlar. Ayırma soğutma büyüsü bozma işlemlerini çok az medyum yapabilir.

Çünkü bu işlemleri yapacak olan medyumların özel tılsımlı sözleri ezbere bilmeleri ve aynı zamanda çok dayanıklı sinirlere sahip olmaları gerekir. Aynı zamanda bu işlemleri yapabilmek büyük bir sabır ister.

Çünkü ne kadar zaman içinde sonuç verecekleri ve büyülerin etkilerini ne kadar zaman içinde yok edeceklerini bilmek kesinlikle mümkün değildir. Bu sebeple kendilerini ve ilişkilerini kurtarmak isteyen kişilerin medyum seçimlerine dikkat etmeleri çok önemlidir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yasemin / Almanya dedi ki:

    9 yıldır evliyim ve eşimle aramızda mükemmeldi hiç bir problemimiz yoktu. Ta ki bir ay öncesine kadar. Eşim sürekli olarak eve geç gelmeye başladı eve geldiğinde ise gözü sürekli telefondaydı. Ne yapıyorsun dediğimde iş yerinde bazı problemler var onları düzeltmek için görüşmeler yapıyorum diyordu. Bir kaç gün böyle olunca şüphelendim ve eşim uyurken telefonuna baktım ve başka bir kadınla resmen aşk yaşadıklarını gördüm. Bu durum benim çok zoruma gitti kıyametleri kopardım ama eşim hiç beni takmadı ben o kadını seviyorum ve onunla ilerlemek istiyorum dedi.

    Üzerinden günler geçti eve gelmemeye başladı ve bende durumu haliyle aileme anlattım ablam bana Mardin’de bir hoca var ismi zeki onunla görüş bir baksın dedi. Zeki hocayı aradım buldum ve konuşmak için aradım. Önce detaylı bakım yaptırdım ve bakımda o kadının eşime bağlama büyüsü yaptırdığını öğrendim. Büyü yoluyla kendine bağlaması yetmezmiş gibi bir benden ve çocuklarımdan soğusun uzaklaşsın diye farklı bir büyü daha yaptırmış onu da öğrendim zeki hocam hepsini tek tek söyledi.

    Zeki hocama yalvardım beni bu durumdan kurtarın nolur diye sağ olsun zeki hocam 1 haftalık bir çalışma yaparak hem eşimin bana bağlanmasını sağladı hem de geri evine dönmesini sağladı. O kadının ise yaptığı büyüleri tersine çevirdi şimdi eşim o kadından nefret ediyor ben nasıl böyle bir hata yaptım diyerek benden af diledi. Benim sizlere tavsiye yuvanız dağılması böyle kötü insanlar tarafından eşleriniz ile ayrılmayın sorun yaşamayın bu gibi sorunlar yaşayan insanlara ise Medyum Zeki hocamı kesinlikle tavsiye ediyorum. Hemen arayın sizde benim gibi güzel sonuçlar alın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu