medyum ara

İzmir Medyum Zeki

İzmir medyum arayan kişiler için her zaman en uğrak adreslerden biri olmuştur. İnsanlar bu şehirde yaşayan medyumların yardımları ile kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilirken aynı zamanda kendilerine tüm soruları da sorabilirler. Meslekleri hakkında insanları bilgilendirmek ve doğru bir şekilde yönlendirmek İzmir medyumları için çok önemlidir. Ancak her şehirde olduğu gibi bu şehirde yaşayan medyumlar arasında da sahte ve kötü niyetli kişiler olabilir. Bu sebeple bu konuda çok dikkatli olmalısınız.

İzmir’de hangi medyumu seçmeniz gerektiğini bilmeden kesinlikle bu şehre gelmemelisiniz. Eğer kısa bir süre araştırma yaparsanız o zaman sizin için en doğru seçimin medyum zeki olduğunu anlayabilirsiniz. Bu medyum size İzmir’de en çok önerilecek isimlerden biridir. Eğer hakkında yeteri kadar araştırma yaparsanız o zaman siz de bu başarılı medyum ile çalışma konusunda çok daha kolay kararlar verebilirsiniz. Özellikle kendisi ile daha önce çalışan kişiler ile iletişime geçerek merak ettiğiniz tüm sorulara yanıtlar alabilir ve alacağınız riskleri de en aza indirmiş olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. İzmir medyum zeki dedi ki:

  ben izmirde yaşıyorum zeki hocamı internette bulmuştum daha önce bir çok büyüler yaptırdım fakat hiç biri tutmadı zeki hocayı bulduktan sonra yaptırdığım büyüler teker teker tutmaya başladı zeki hocanın çalışmasına ve ilmine çok güveniyorum iyi bir dinleyicidir kendisi diğer kendini beğenmiş egolu soytarı hocalar gibi değildir bana yapılan büyüleri sabırla tutmasını bekledim sizde sabredin en iyi sonuçları alın .

 2. Buket dedi ki:

  Merhaba eşimle ufak tefek sıkıntılardan dolayı boşandık 2 tane medyumla çalıştım eşimin tekrar ban geri gelmesi için fakat sonuç alamadım Zeki hocamın hakkında yapılan yorumları okudum yorumları yazan kişilerle iletişime kurdum gerçekten sonuç alan bir çok kişi olmuş eşimin geri gelmesi için son olarak zeki hocamdan yardım istedim 14 gün sürdü çalışmamız eşim bana karşı bağlı bir şekilde geri döndü emeklerinden dolayı zeki hocama çok teşekkür ederim herşey bir anda o kadar güzel olduki şuan çok mutluyum inanmadığım güvenmediğim ne varsa zeki hocam sayesinde tekrar inanmaya başladım zeki hocamı herkese tavsiye ediyorum.

 3. Hakan dedi ki:

  12 yıldır hiç düzenli bir hayatım olmadı ne zaman bir işe girsem 1 hafta çalışabiliyorum ne zaman bir ilişkim olsa en fazla 3 gün katlanıyorlardı artık insan içine çıkamaz oldum biliyorum üzerimde birşeylerin olduğunu ama kendi başıma çözemiyordum daha öncede hiç bir hocayı aramak aklıma gelmemişti sürekli normaldir diyerek kendimi avutuyordum ama yaşım oldu 32 dayanacak gibi değil aradım zeki hocamı neyim var neyim yok başıma gelen herşeyi anlattım sağ olsun zeki hocam detaylı bir şekilde dinledi beni ve bana hazırladığı çalışmayı da 2 gece de bitirdi çalışmamızın 11.gününden sonra kendime gelmeye başladım üzerimde çok güzel ve tarifsiz bir enerji oldu sürekli pozitifim gülmeye eğlenmeye başladım dünyada olduğumun farkına vardım artık eski çalıştığım iş yerlerinden telefon gelmeye başladı ve en son görüştüğüm kız arkadaşımdan da mesaj geldi yeniden deneyelim mi diye yani şu kadarını söylüyorum eğer bu 10 gün içerisinde tirilyonları kazanaydım bu kadar mutlu olamazdım hayatım en güzel günleri oldu kendinizi benim yerime koyun sürekli insanlar tarafından dışlanıyorsunuz ve bir anda herkesin size karşı bakış açısı ve tavrı değişiyor insan olduğumu anladım bu konuda zeki hocamdan allah binlerce kez razı olsun.

 4. Ayşegül dedi ki:

  merhaba bende medyum zeki hocamı herkese öneriyorum yapmış olduğu çalışmalar bire bir şahidim kısa sürede etkili çözümleri ile bir arkadaşıma yardımı oldu ben özelimi buraya yazmak istemedim kusura bakmayın zeki hoca her konuda güvene bilirsiniz.

 5. eşim son zamanlarda dışarıya ilgisi artmaya başlamıştı hayatına yeni yeni insanlar aldı değişik ortamlara girdi sonra da bir kadına kapıldı gitti bu konuyla alakalı zeki hocamdan yardım aldım çok iyi sonuçlar elde ettim zeki hocama çok teşekkür ederim

 6. Arzu dedi ki:

  Telefon numarası yazarmisinız rica etsem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu