büyüler

Bağlama büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir?

Sevdikleri kişilerden istedikleri gibi karşılık alamayan birçok kişi vardır. Bunu sağlamak için ellerinden geleni yapmalarına rağmen sonuç alamayan insanlar için bu durum ilerleyen zamanlar da çok daha ciddi sorunlara neden olabilir.

Bu sebeple çoğu zaman sevdikleri insanların kendilerine çok daha sıkı ve çok daha güçlü bağlar ile bağlanmalarını sağlamak isteyen kişiler medyumların özel teknikler kullanarak yaptıkları bağlama büyülerini kullanmak isterler. Bu işlemler hakkında bir bilgileri olmayan kişiler mutlaka işe bağlama büyüsü nedir, nasıl yapılır veya etkileri nasıl ortaya çıkar gibi soruların yanıtlarını bulmalıdırlar.

Doğru kaynaklar da yapılacak araştırmalar ile isteyen herkesin birçok önemli bilgi bulabilmesi mümkün olacaktır. Bugüne kadar birçok kişinin amacına ulaşmasını sağlamış olan bu işlemler de dikkat edilmesi gereken konuların başında doğru medyumların seçilmesi gelmektedir.

Çünkü insanlar doğru medyumları seçmedikleri takdirde kendilerini olduğu kadar aynı zamanda sevdikleri kişileri de risk altına atabilirler. Çünkü bu işlemler ancak gerçek ve resmi medyumlar tarafından yapılabilir. Genellikle kısa zaman içinde ortaya çıkardığı etkiler ile bilinen bu işlemlerin sonuçları ortaya çıkmaya başladığı zaman insanların davranışların da çok ciddi değişimler başlar.

Özellikle kendilerini seven kişilere karşı olan ilgileri kısa zaman içinde artan insanlar zarar görmedikleri gibi aynı zamanda bu durumun farkına da varamazlar.

Bu sebeple bu işlemleri denemek isteyen kişiler genellikle tereddüt etmez ve gerçek bir medyum ile çalışarak çok kısa zaman içinde istedikleri sonucu alacaklarını bilirler. Bugüne kadar medyumların en çok yaptıkları işlemlerden biri olan bağlama büyüsü işlemleri sayesinde isteyen herkes kısa zaman içinde sevdiği kişinin kendisine karşı olan ilgisizliğini yok edebilir.

Bağlama Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Eğer bir kişi sevgilisinden veya eşinden istediği gibi ilgi göremiyorsa bu durum onu mutsuz edebilir. Özellikle bu durumu düzeltebilmek için verilen emeklerden sonuç alamamak ilerleyen zamanlar da durumun içinden çıkılmaz bir hale gelmesine de neden olabilir.

Bu sebeple bu tarz sorunlar yaşayan kişiler her zaman için ellerinden geleni yaparak bu konuda kendilerine yardımcı olacak birilerinin olmasını isterler. Eğer verilen emekler bir türlü sonuç vermemişse o zaman birçok kişinin aklına ilk olarak deneyimli medyumların yaptıkları bağlama büyüleri gelir.

Bu işlemler çok kısa zaman içinde çok net sonuçlar vermeleri ile bilinirler. Bilindiği gibi bir kişinin büyüler ile etki altına alınabilmesi sanıldığı kadar kolay değildir. Bu sebeple bu işlemler de mutlaka işinin ehli olan gerçek ve güvenilir medyumlar ile çalışmaya özen göstermek gerekir.

Sahip oldukları deneyimler ile insanlara kısa zaman içinde istenen şekilde etki edebilen ve özellikle bağlama büyüsü gibi işlemlerden çok kısa zaman içinde sonuç alabilen medyumları seçmek hızlı sonuç almak isteyen kişiler için en önemli konudur.

Bu işlemlerden sonra ortaya çıkan sonuçlar gerçekten de çok güçlü ve net olacaktır. Yani işlemler doğru bir şekilde yapılırsa o zaman etki altına alınan kişiler kendilerini seven kişilere deli gibi aşık olacak ve her zaman onlarla bir arada olmak isteyeceklerdir.

Bu sebeple partnerlerinin kendilerine daha sıkı bağlar ile bağlanmalarını amaçlayan kişiler için bu işlemler gerçekten de çok önemlidir. Deneyimli medyumların zorlanmadan yaptıkları bu işlemler de kullanılan teknikler de risk almaya gerek yoktur. Çünkü çok basit tekniker ile dahi kısa zaman içinde istenen sonuç alınabilir.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Sonuç Verir?

Büyüler geçmişi çok eski zamanlara dayanan ve herkesin yapamadığı özel işlemlerdir. Halen hakkında bilinmeyen birçok bilgi olan bu işlemler de kısa zaman içinde sonuç almak isteyen insanlar öncelikle daha önce de bu işlemleri yapmış olan gerçek ve güvenilir kişileri seçmelidirler.

Gerçek bir medyum büyü yaparken amaca en uygun teknikleri kullanması gerektiğini bilmelidir. Özellikle bağlama büyüsü gibi beklentilerin çok büyük olduğu işlemler de çok daha dikkatli olan medyumlar insanları hayal kırıklığına uğratmamak için ellerinden geleni yapmalıdırlar.

Bağlama büyüsü kaç günde sonuç verir, bu işlemleri kimler yapabilir veya bu işlemlerin sonuçları nasıl ortaya çıkar gibi sorulara sık sık muhattap olan medyumlar insanlara verdikleri bilgiler ile kendilerini yönlendirip her zaman en doğru kararları vermelerini sağlamalıdırlar. Bu tarz işlemler de kullanılan teknikler kadar aynı zamanda sonuçların doğru bir şekilde takip edilmesi de çok önemlidir.

Her ne kadar basit ve risk içermeyen işlemler olsalar da yine de kimi zaman bu işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjiler kontrolden çıkarak istenmeyen durumlara neden olabilirler. Bu sebeple bu işlemler de kendilerini de sevdikleri kişileri de risk altına atmamak isteyen kişiler öncelikle hangi medyumlar ile çalışmaları gerektiğini çok iyi bilmelidirler.

Bağlama büyüsü yapan medyumlar genellikle aynı hafta içinde istenen sonucu alabilirler. Hatta bazı durumlar da bu işlemlerin aynı gün içinde dahi sonuç verdiği bilinmektedir. Ancak bazı durumlar da insanlar ne kadar beklerlerse beklesinler istenen sonucu alamazlar. Buna neden olabilen birçok önemli etken olabilir.

Medyumların işlemleri hatalı yapmaları, insanların üzerlerinde başka büyülerin etkilerinin olması ve aynı zamanda insanların kendilerini korumak için farklı manevi korunma işlemlerinden yardım almış olmaları yapılan bağlama büyüsü işlemlerinin sonuç sürelerini direk olarak etkileyecektir. Bu sebeple bu işlemleri yapacak olan medyumların mutlaka bu durumlara dikkat etmesi gerekir.

Bağlama Büyüsü Bozma

Büyü bozma konusunda birçok kişinin yeteri kadar bilgisi yoktur ancak bu işlemler medyumların en zorlandıkları işlemlerin başında gelir. Çünkü daha önce yapılan ve uzun zamandan bu yana etkileri süren bir işlemin etkilerini tamamen yok edebilmek için uzun zaman emek verip tüm ritüelleri doğru bir şekilde uygulamak gerekir. Özellikle farklı alanlar da araştırma yapıldığı zaman büyü bozma işlemlerinin birçok farklı teknik ile yapılabildiğine dair doğru olmayan bilgiler yer alır.

Ancak gerçek medyumlar bu işlemlerin sadece çok güçlü tılsımların harekete geçmesini sağlayabilen özel sözlerin okunması ile yapılabildiğini bilirler. Bu sebeple kendilerine gelen büyü bozma taleplerin de mutlaka bu teknikler ile hareket etmeye çalışırlar.

Bağlama büyüsü bozma işlemlerinde de mutlaka bu teknikler kullanılmalıdır. Özellikle kendilerinden habersiz bir şekilde yapılan işlemlerin etkilerine girip daha önce hiç ilgilerin çekmeyen bir kişiye bir anda çok ciddi bağlar ile bağlanan kişiler buna neden olan şeyin aslında bir büyü olduğunu tahmin etmelidirler. Çünkü bu işlemler ilk olarak hafif manevi baskılar ile kendilerini belli ederler.

İlerleyen zamanlar da ise artık insanlar yaşadıkları her şeyi tamamen doğal karşılarlar ve bu durumu normal kabul etmeye başlarlar. Ancak büyüler hakkında bilgiler olan kişiler daha ilk anda bu durumdan şüphe edecekler ve genellikle medyumlardan bakım çalışmaları yapmalarını isteyeceklerdir.

Medyumlar da bu tarz işlemlerden sonra o kişilerin üzerlerinde bir büyü etkisi olup olmadığını anlayarak kendilerine büyü bozma işlemleri hakkında yardımcı olacaklardır. Bağlama büyülerinin kısa zaman içinde yok edilmesi ve insanların manevi anlamda rahatlamaları ancak çok deneyimli medyumların yapacakları özel teknikler ile mümkün olacaktır.

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. bağlama büyüsü - Sibel dedi ki:

  hayatımdaki adamın gözünün dışarlarda olması beni çok huzursuz ediyordu çok seviyorum çok aşığım ama ileriye dönük bana bir güven vermiyordu bile bile evlensem kendimi ateşe atmış olacaktım başka bir sitede bir arkadaşın yorumu çok dikkatimi çekmişti zeki hoca hakkında yazdıklarını erkeklik bağlama büyüsü yaptırmıştı bende bundan yola çıkarak zeki hocama erkeklik bağlama büyüsü yaptırdım 7 gün sürdü çalışma kısa sürede de olması ayrı bir güzel olay şuan bu çalışmadan çok çok mutluyum bir kaç kez adamı denememe rağmen hiç bir şekilde kimse yeşil ışık yakmadı gözü benden başkasını görmüyor zeki hocam en iyi medyumdur .

 2. Zeynep dedi ki:

  bu erkeklerin gözü hep mi dışarlarda olur diye isyan ederken zeki hocam karşıma çıktı 20 yıllık evliliğim boyunca sürekli eşimin gözünün dışarda olması bir kadın görünce şekilden şekile girmesi beni çileden çıkartıyordu 4 çocuğumuz var elim kolum bağlı hissediyordum ama zeki hocam sağ olsun öyle bir bağlama büyüsü yaptı ki adam benden habersiz hiç bir yere gitmiyor aklı fikri sürekli ben doğru düzgün bir yere gidip eğlenemediğim adamla şimdi her hafta yemeğe çıkıyoruz çok mutluyum zeki hocama çok teşekkür ediyorum allah razı olsun hocam

 3. Defne dedi ki:

  sorunsuz bir evlilik yoktur diye düşünüyorum ama sorunu da en aza indirmek sizin elinizde biraz özellikle bayan arkadaşlar yaşadıkları sorunları zeki hocam gibi bir medyuma danışırlarsa her şey çok daha güzel hale gelebilir evliliğim boyunca yaşadığım sıkıntının haddi hesabı yoktu aramızda ne aşk ne sevgi nede güven hiç bir şey kalmamıştı bazı şeylerin hatırına susuyordum bizim tek sorunumuz aramızda sevginin bitmiş olmasıydı çok yakın bir arkadaşım zeki hocayla yaptığı çalışmayı bana anlatınca bende zeki hocamdan yardım alma kararı aldım bana yapmış olduğu kısa sürede bağlama büyüsünün çok faydasını görmeye başladım hiç te pişman değilim bu tür bir çalışma yaptırdığım için önceden huzur geçen bir evliliğim vardı şimdi çok mutluyuz bunun neresi kötü zeki hocamdan allah binlerce kez razı olsun .

 4. bağlama büyüsü zeki hoca dedi ki:

  bir gün bir medyumla çalışacağım aklımın ucuna bile gelmezdi evliliğimde yaşadığım sorunlar artık boşanma aşamasına gelmişti son çare olarak bir medyumdan yardım almak kalmıştı zeki hocamı buldum sorunlarımı hiç sıkılmadan dinledi ve bana yapacaklarını ve olacakları anlatınca çalışmaya karar verdim evliliğimde sürekli yaşadığım sorunlar tam 1 haftada neredeyse yok oldu o kadar mutlu oldum ki kelimeler yetmez burada zeki hocamı övmeye allah böyle insanların varlığını eksiltmesin zeki hocam sayesinde artık herşey çok güzel .

 5. Güvenilir medyum dedi ki:

  Zeki hocama yaptığı her çalışmada çok güveniyorum hangi çalışmayı yaparsa yapsın hakkını veriyor biz 3 arkadaş farklı sorunlarla zeki hocamıza başvurduk benim sorunu bağlama büyüsü bir arkadaşımın sorunu aşık etme büyüsü diğer arkadaşımın sorunun geri getirme büyüsü üçümüzün çalışmasını toplam 21 günde yaptı gerçekten hayatımıza çeki düzen sağladı zeki hocamız emeklerinden dolayı ve anlayışından dolayı çok teşekkür ediyorum zeki hocamıza

 6. Bağlama büyüsü yaptırdım dedi ki:

  Yıllardır birini kendime bağlamak istiyorum bu konuda çalıştığım hiç bir medyum bana yardımcı olamadı işimin çok zor olduğunu da düşünmüyorum yani medyumsalar birini de bağlaya bilirler ama çoğu kişi sahtekardır hep para tuzağı emek hırsızlığı başkada bir açıklaması yok. Zeki hocamı bende yorumlar sayesinde buldum yaptığı bakım beni çok etkileyince son olarak çalışma kararı verdim çalışmamın 14 gün süreceğini söyleyerek çalışmaya başladık ve gerçekten 14 gün içerisinde işimi yaptı zeki hocam keşke daha önce ilk medyum zeki hocamla çalışsaydım

 7. Teşekkür ederim Zeki hocam dedi ki:

  Medyum Zeki hocama bende bağlama büyüsü yaptırdım yaptırdığım çalışma 12 gün sürdü bağlamak istediğim kişi 2 hafta dolmadan bana bağlandı konuyu detaylandırmak istemiyorum konumum açısından kusura bakmayın ama zeki hocam işinde 1 numara bunu bilin yeter

 8. Zeki hocam hayatımı kurtardı dedi ki:

  Zeki hocamın herkese sonuç verdiğini duyduktan sonra bende çalışma kararı aldım iyi ki de zeki hocamla çalışmışım arkadaşlar zeki hocamın kısa sürede yaptığı bağlama büyüsü beni büyük bir sıkıntıdan kurtardı hayatımı kurtardı desem daha doğru olacak çünkü yıllardır görüştüm adam ilk birlikte olduğum kişi tarafından çok büyük sıkıntılar yaşadım beni orda da bırakıp defolup gitmişti ama zeki hocam işinde o kadar iyi ki adamı bana çok iyi bağladı her dediğimi yapıyor her istediğimi alıyor çok yakında nikah masasına da oturtacam yeni doğmuş gibi oldum zeki hocamdan allah razı olsun şiddetle tavsiyemdir zeki hocam

 9. Zehra dedi ki:

  Mutluluktan sonuç aldığım çalışmayı yorumlamayı unutmuşum arkadaşlar ben 2 ay önce zeki hocama bağlama büyüsü yaptırmıştım eşim evi terk etmişti ne haber alabiliyordum eşimden nede başka bir şey zeki hocam sağ olsun 21 günlük bir süre vererek bana baglama büyüsü yaptı verdiği süre içerisinde hangi gün olduğunu hatırlamıyorum ama eşim eve geldi pişman olmuş bir şekilde zeki hocam olmazsa yemin ederim halim perişandı .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu