büyüler

Ermeni büyüsü nedir

Ermeni büyüsü yapmak her medyumun harcı değildir. Çünkü bu işlemler hem çok zor hem de çok risklidir. Bu sebeple birçok medyum bu işlemler hakkında talepler aldığı zaman genellikle gelen kişileri geri çevirmek zorunda kalmaktadır. Çok dikkatli bir şekilde yapılması gereken bu işlemler de yapılacak her türlü hata sadece etki altına alınan kişileri değil aynı zamanda medyumları da çok ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya bırakabilir.

Bu sebeple ermeni büyüsü işlemleri çok eski zamanlardan bu yana var olmalarına rağmen insanlar her zaman bu işlemlerden uzak durmanın en doğru karar olduğunu düşünmüşlerdir. Ermeni büyüsü nedir veya uygulanan ritüeller de ne gibi teknikler uygulanır gibi soruların yanıtlarını bulmadan kesinlikle bu işlemleri yapmamak veya yaptırmamak gerekir.

Eski zamanlarda yaşamış olan ermeni medyumların uyguladıkları tekniklerin zaman içinde kendilerinin ismi ile anılmaya başlaması sayesinde ortaya çıkan ermeni büyüsü işlemlerin de birçok farklı amaç olabilir. Önemli olan bu tekniklerin doğru uygulanması ve her aşama da çok dikkatli olunmasıdır.

Günümüzde yapılan büyü işlemlerinin çoğunda bu teknik kullanılabilir. Eğer medyumlar manevi anlamda kendilerini yeteri kadar geliştirmemişlerse kesinlikle bu işlemleri yapmamalıdırlar. Çünkü ermeni büyüsü yapacak olan medyumların şeytan ve aynı tayfadan gelen varlıklar ile iletişime geçerek kendilerinden istedikleri amaca ulaşabilmek için yardım alabilmelidirler.

Bu işlemlerin geçmişleri çok eski zamanlara dayanır. Ancak yine de halen ermeni büyüsü hakkında araştırma yapan kişiler genellikle yeteri kadar bilgi bulmakta zorlanır. Bu sebeple mutlaka bu işlemleri denemek isteyen kişilerin mutlaka çok deneyimli medyumlar ile görüşmeden çalışma yapmamaları gerekir.

Ermeni Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Ermeni büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin birçok farklı amaçları olabilir. Bu işlemleri doğru bir şekilde uygulayabilen meydumların yardımları ile insanlar ulaşmakta zorlandıkları sonuçlara kolay bir şekilde ulaşabilmenin keyfini yaşayabilirler. Uygulaması en zor büyülerin başında gelen ermeni büyüsü işlemlerin de çalışmaları yapan medyumların mutlaka şeytan ile iletişime geçerek kendisini doğru bir şekilde yönlendirebilmesi gerekir.

Bunu yapabilmek için ise çok ciddi bir deneyim ve cesarete sahip olmak gerekir. Bugüne kadar insanların en çok merak ettikleri ancak bir o kadar da uzak durmak istedikleri işlemlerden biri olan ermeni büyüsü işlemlerin de kısa zaman içinde sonuç alabilen medyumlar özellikle alacakları risklerin de farkında olmalı ve bu sebeple tüm işlemleri çok dikkatli bir şekilde yapmalıdırlar.

Etkileri çok kısa zaman içinde ortaya çıkar ve aynı zamanda sıradan bir medyumun bu işlemleri yapabilmesi kesinlikle mümkün değildir.

Bu sebeple eğer bu tarz bir işlem hakkında yardım alacağınız güvenilir bir medyum arıyorsanız o zaman çok dikkatli olmalısınız. Size bu işlemleri yapabildiğini söyleyen bir medyum ile karşılaştığınız zaman öncelikle bu kişinin geçmişi hakkında bilgiler almaya çalışın.

Aynı zamanda bu işlemlerin nasıl yapıldığını araştırıp yeteri kadar bilgi sahibi olursanız o zaman medyumun yaptığı işlemleri kontrol ederek gerçekten de bu işlemleri doğru bir şekilde yapıp yapmadığını anlayabilirsiniz. Sıradan bir kişinin kesinlikle yapamayacağı ve aynı zamanda yapmaya yeltenmemesi gereken bu işlemler tahmin edilenden çok daha uzun sürebilir.

Ancak buna rağmen sonuçlar ortaya çıkmaya başladığı zaman etkiler kalıcı olacak ve insanlar mutlaka istedikleri sonucu net olarak alacaklardır. Bu sebeple bu işlemler hakkında yardım almak isteyen kişiler çok az medyumdan yardım alabilmelerine rağmen yine de mutlaka gerçek medyumlara ulaşarak ellerinden geleni yapmaya devam etmektedirler.

Ermeni Büyüsü Kaç Günde Sonuç Verir?

Birçok büyü işleminin çok kısa zaman içinde sonuç verdiği bilinen bir gerçektir. Ancak bu konuda en önemli husus işlemleri yapan medyumların sahip oldukları deneyimdir. Eğer medyumlar uyguladıkları işlemlerin her aşamasını doğru bir şekilde yapmışlarsa o zaman istenen sonuç kısa zaman içinde ortaya çıkacaktır.

En güçlü büyü işlemlerinden biri olan ermeni büyüsü işlemleri de en kısa zaman içinde sonuç veren büyü işlemlerinden biridir. Bunu bilen insanlar da sürekli olarak gerçek medyumlara ulaşarak kendilerinden bu işlemler hakkında yardım almak isterler. Ancak dünya genelinde ermeni büyüsü yapabilen medyumların sayıları her zaman çok az olmuştur. Bu sebeple her isteyen kişinin bu işlemi yaptırması sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Daha önce ermeni büyüsü yaptırmayan kişiler genellikle araştırmaların da ermeni büyüsü kaç günde sonuç verir veya bu işlemlerin sonuçları nasıl ortaya çıkar gibi soruların yanıtlarını bulmaya çalışırlar.

Medyumlar da kendilerine gelen kişilere mutlaka doğru bilgiler verip en doğru teknikler ile hareket etmelerini sağlamalıdırlar. Çünkü ermeni büyüsü işlemleri kesinlikle risk alınmaması ve gelişigüzel bir şekilde hareket edilmemesi gereken işlemlerdir.

Eğer bu işlemi yapan medyumlar uygulamaları doğru bir şekilde yaparsa o zaman ermeni büyüsünün etkileri en fazla bir hafta içinde ortaya çıkacaktır. Hatta çoğu zaman bu işlemlerin etkilerinin aynı gün içinde ortaya çıktığı da bilinmektedir. Dolayısıyla büyü işlemleri hakkında yardım almak isteyen kişiler genellikle medyumlardan kendilerine yardımcı olurken mutlaka ermeni büyüsü tekniklerini kullanmalarını isterler.

Bugüne kadar en az yapılan işlemlerden biri olması ve aynı zamanda bu işlemleri çok az medyumun yapabilmesi sebebi ile insanlar ermeni büyüsü yaptırmak istedikleri zaman diğer büyü işlemlerin de olduğu kadar istedikleri sonuca ulaşamayacaklarını bilmelidirler.

Ermeni Büyüsü Bozma

Büyü bozma işlemleri hakkında yardım almak için güvenilir bir medyum arayan kişiler öncelikle bu işlemlerin nasıl yapıldığını bilmeli ve aynı zamanda medyumları bu işlemler de hangi teknikleri kullanacaklarını da kendilerine sormalıdırlar. Çünkü bu işlemler medyumları en çok zorlayan işlemlerdir.

Özellikle bozulacak olan büyüler ermeni büyüsü gibi ciddi ve riskli işlemlerse o zaman çok daha dikkatli olunması gerekir. Çünkü ermeni büyüsü bozma işlemlerin de kullanılacak teknikler hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olunmaması konu ile ilgisi olan herkesin hayatın da geri dönüşü olmayan etkilere neden olabilir.

Daha önce farklı amaçlar ile yapılan ermeni büyüsü işlemlerinin etkilerine girdiklerini anlayan ve en kısa zaman içinde bu durumdan kurtulmak isteyen kişiler ancak güçlü büyü bozma teknikleri ile amaçlarına ulaşabilirler. Bu tarz işlemleri yapabilen medyumların sayıları çok az olduğu için kesinlikle çok dikkatli olmak ve seçilen medyumlar hakkında çok titiz araştırmalar yapmak gerekir.

Eğer medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman hangi teknikleri kullanacaklarını bilmiyorlarsa kesinlikle büyü bozma işlemlerine başlamamalıdırlar. Birçok kişi araştırma yaptıkları zaman genellikle büyü bozma işlemlerinin çok farklı teknikler ile yapıldığını görürler. Ancak bu bilgilerin çoğu doğru değildir ve bu sebeple en doğru bilginin hangi si olduğunu anlamadan asla harekete geçmemek gerekir. Büyü bozma işlemlerin de kullanılan en güçlü teknik özel tılsımlı sözlerin düzenli bir sistem ile okunduğu tekniklerdir.

Özellikle bu sözlerin nasıl bir teknik ile okunacağı veya hangi zaman aralıklarında kullanılması gerektiği en önemli konulardır. Bu sözler zaman içinde ermeni büyüsü işlemlerinin etkilerini yok edecek ve insanların kendilerini çok daha rahat hissetmelerini sağlayacaktır. Üzerinde ermeni büyüsü etkileri olduğunu düşünen kişiler bu işlemler hakkında kesinlikle dikkatli olmaları gerektiğini bilmelidirler.

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Suat dedi ki:

  Ben 2017 yılında zeki hocama ermeni büyüsü yaptırmıştım şuan 2022 deyiz ve halen zeki hocamın yaptığı çalışma devam ediyor ilk günkü gibi eğer birini kendinize bağlamak istiyorsanız en iyi büyü ermeni büyüsüdür ve tabi zeki hocam yaparsa en iyisidir yıllardır yüzüme bakmayan kişi ile şuan evliyiz 1 çocuğumuz var daha ne isteyebilirim ki zeki hocama çok teşekkür ederim

 2. Eda dedi ki:

  güvenilir hoca bulmak çok zor olmuş zeki hocamı bulana kadar hayatım mahvoldu en sonunda ermeni büyüsünü hakkıyla yapan hocamı buldum hiç bir sorun sıkıntı çıkartmadan 11 günde bağlama işimi yaptığınız için çok teşekkür ederim hocam elimden geldiğinde hakkınızda her yere olumlu yorumlar atacağım hakkını nasıl öderim bilmiyorum bir abi bir baba gibi yaklaşımınız muazzam bu zamanda .

 3. gerçek medyum dedi ki:

  severek başlayan ilişkimizde evliliğimize kadar bir sorunla karşılaşmadım ama ne olduysa evlendikten sonra eşim ne sevgi ne saygı hiç bir şey göstermemeye başladı içkisi kumarı aldatması katlanılacak gibi eğildi daha önce beni kırmamak için elinden geleni yapan adam şimdi kırmak için yer arıyor aileme boşanmak istediğimi söyleyince bir yakınımız eşimin üzerinde büyü olabileceğini düşündü ve zeki hocamızın numarasını verdi allah var başta bu tür işlere bulaşmak istemedim ama dayanacak gücümde kalmamıştı aradan 1 hafta geçti ve hocamızı aradım burda yazdığım ne varsa yanısını zeki hocama anlattım eşimin üzerinden tam 4 tane muska çıktı küçük küçük zeki hocamın tarifi ile cüzdanında arabasında işyerinde hemen hemen her yere koymuşlar korka korka muskaları topladım sonra zeki hocamızın dediği gibi yok etim zeki hocam ile muskaları bozduktan sonra eşimde sanki bir rüyadan uyanmış gibi oldu ban yaptığı kötülükleri kendi iradesi ile yapmadığının farkına varmıştı ve her gün üzüntüsünü dile getirmesi çok ama çok mutlu ediyor beni zeki hocama teşekkürü bir borç bilirim arkadaşlar eğer bu yorumumu okuyan arkadaşlar var ise bana ulaşsın zeki hocam gerçek bir medyumdur.

 4. Soğutma büyüsü dedi ki:

  Eşimle boşanalı 3 sene oldu ama bir türlü kurtulamıyordum bu adamdan hayatıma işime gücüme bakacam bakamıyorum tehtidleri işyerimi basmaları huzur vermiyordu . Aradım zeki hocamı tavsiyeler üzeri eski eşime soğutma büyüsü yapılmasını istedim hocamız sağ olsun 1 hafta gibi kısa bir sürede adamı itten pişman ettirdi beni görünce yolunu değiştirir oldu zeki hocam adamı nasıl soğuttuysa adam yolunu değiştirir oldu 🙂 adamı deneme amaçlı bir aradım telefonu açtı ağzına geleni saydı sövdü benden uzak dur allaha yakın dedi 🙂 valla zeki hocam bu işin uzmanı arkadaşlar zeki hocam soğutma konusunda çok çok iyi

 5. büyü bozdurma dedi ki:

  eşimde tuhaf tuhaf sıkıntılar olmaya başladı dışarı çıkınca beni özlüyor ama eve gelince çok şiddetli kavgalarımız bir gün olsun eksilmiyordu bu olay 3 ay sürdü artık ne eşim nede ben dayanamıyorduk resmen eşim dışarı çıksın evden uzaklaşsın diye adamı evden kovuyordum sorunumuzu duyan akrabalarım bana zeki hocamı önerdi daha önce kendileride zeki hocamızla çalışım güzel sonuçlar almışlardı zeki hocamı aradım yaptığı bakımda korumalı büyüler gördü evimizde ve çalışmaya başlayınca evimize yapılan çok tehlikeli büyüler göründe kapımız önüne dökmüşler eşimi ve beni delirtmek için daha sonra bu büyüyü kimin yaptığını buldu zeki hocam kanım dondu ne alaka hiç bir zararım olmayan çok yakın arkadaşım çıktı elimi bile sürmeden zeki hocam gerekeni yaptı şimdi tek başına tuvalete bile gidemiyor korkusundan artık zeki hocam ne gönderdiyse ona iyi göndermiş benimde sorunum bu arkadaşlar bir derdiniz varsa inşallah yoktur ama zeki hocamı aramalısınız.

 6. BAĞLAMA BÜYÜSÜ dedi ki:

  4 AYDIR SEVGİLİMDEN AYRIYIM SANKİ DÜNYADAN KOPMUŞ GİBİYİM ARAMIZDA HİÇ SORUN YOKKEN BİR GÜN ERKEK ARKADAŞIM AYRILMAMIZIN EN DOĞRU KARAR OLACAĞINI SÖYLEDİ BENDE OLUMLU YAKLAŞTIM İLK BAŞTA BU DURUMU KALDIRABİLİM DİYE DÜŞÜNDÜM AMA 1 HAFTA SONRA RESMEN DÜNYAM BAŞIMA YIKILMIŞ GİBİ HİSSETTİM NE DIŞARI ÇIKIYORUM NE İNSAN GİBİ BİRŞEYLER YİYİP İÇİYORUM DAHA FAZLA DAYANAMADIM ZEKİ HOCAMI ÇOK ÖNCEDEN BİLDİĞİM İÇİN HEMEN ARADIM BAĞLAMA BÜYÜSÜ İSTEDİM 12 GÜN SABRETMEMİ SÖYLEYEREK ÇALIŞMAYA BAŞLADIKİKİ HAFTA DOLMADAN ERKEK ARKADAŞIM PİŞMANLIK DUYARAK ARADI VE TEKRAR BİRLEŞMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ ZEKİ HOCAMI NE KADAR ANLATSAM BURALARA SIĞMAZ AMA ŞUNU BİLİN ZEKİ HOCAM GİBİSİNİ BULAMAZSINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu